TTNET Borç Sorgulama

ADSL Borç Sorgulamaİnternet üzerinden başlatılan bir başka uygulama da “TTNET Borç Sorgulama ve Kullanım Detayları” bu uygulamalar sayesin de fatura gelip gelmemesi artık problem olmaktan çıkıyor.

TTNET ADSL Borç Sorgulama sistemi sayesinde geriye dönük 5 aylık fatura sorgulama işlemi yanı sıra kullanım detayları, kota ve hızınızla alakalı da bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bir yeni uygulama da E-Fatura olarak bilinen sistem faturanızın gelip gelmediğini kontrol ederek mail yoluyla ve mesaj yoluyla da fatura son ödeme tarihi ve aylık borç bilgisine de sahip oluyorsunuz.

TTNET müşteri Hizmetlerine 44 0 375 telefonla arayıp ulaşabilirsiniz. TTnet E-Fatura sistemi gün geçtikçe yeni özelliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

TTNET Sorgulama Ekranına Nasıl Girebilirim ?TTNET Sorgulama ekranına girebilmek için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üye olurken TC kimlik numaranız mail veya telefon numaranıza (tercih sizin) onay mesajı geliyor.

TTNET Sorgulama da Neler Var ?TTNET Online İşlem Merkezi, Tivibu Smart TV, Tivibu Web, TTNET Müzik, TTNET E-Fatura, TTNET ADSL Kota Sorgulama, ProG TTNET Güvenlik, TTNET Aile Koruma Şifresi, TTNET WiFi, NETDİSK, PLAYSTORE, TTNET Kitap, Toplante bunların yanında tek şifreniz ile Mobil uygulamalar da ise “TTNET Online İşlem Merkezi, Tivibu Cep, TTNET Mobil Müzik, NETDİSK, TTNET Wifi Nerede ?

GİRİŞ İÇİN RESMİN ALTINDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ.TTNET Borç Sorgulama TTNET Borç Sorgulama

TTNET Borç Sorgulama için TIKLAYINIZ


BENZER KONULAR

1-Türk Telekom Borç Sorgulama
2-TEDAŞ Borç Sorgulama
3-İski Borç Sorgulama

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)


Tarih : 27 Ağustos 2013
Kategori : Fatura Sorgulama, Sorgulama İşlemleri
Etiketler :, , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :